Základné údaje   |   Bližšia charakteristika   |   Použitie v praxi   |   Naša ponuka

 

Pyramídy nepochybne patria medzi najpozoruhodnejšie stavby v dejinách ľudstva. Už v staroveku ich považovali za najväčší div sveta. Ukrývajú v sebe veľké tajomstvá, ktoré sa dodnes nepodarilo vedcom rozlúštiť. Takéto stavby sa nachádzajú predovšetkým v Egypte, ale aj v Mexiku, Peru, Číne, skrátka pocelom svete. Zaujímavosťou je, že hoci sa nachádzajú na všetkých kontinentoch, spôsob ich stavby bol rovnaký. Najslávnejšie pyramídy sú v Egypte a najznámejšia z nich je Cheopsová, má výšku 147 metrov. V jej útrobách, systémoch chodieb a znakov je zakódovaný vývoj ľudstva, od začiatku až po koniec. matematicky je vyjadrený vznik života na Zemi. Z múmií faraónov, ktoré boli nájdené sa zistilo, že sa dožívali vysokého veku.

Doteraz sa zistilo, že pyramída sa správa ako obrovský akumulátor na uskladnenie kozmickej energie. V jej vnútri vzniká neznáme energetické pole, ktoré pôsobí ako jednosmerný vodič - energia vniká dovnútra, ale opačným smerom nemôže uniknúť. A práve táto energia veľmi pozitívne vpýva na človeka, na jeho zdravie. V zahraničí vzniklo množstvo vedeckých ústavov, kde sa intenzívne zaoberajú touto problematikou a dosiahli veľmi pozitívne výsledky. Na základe týchto poznatkov si ľudia v zahraničí začali stavať pyramídy a dokonca sa tiež začínajú objavovať aj na Slovensku.

Všade okolo nás je energia - v rastlinách, živočíchoch. Už aj vedci dokázali, že ľudské telo je taktiež zložené z energie, ktorú môžeme prístrojmi zmerať. Čím je človek zdravší, tým viac energie má v sebe. Skutočné uzdravenie a udržanie zdravia je vecou nášho imunitného systému. Medzi závažné zdroje pôsobiace negatívne na náš imunitný systém je okrem iného stres, nezdravé stravovanie, životné prostredia, rôzne vírusy, elektromagnetický smog a pod.

Podľa výsledkov rôznych výskumov a pokusov s pôsobením pyramíd, ako aj na základe vlastných skúseností môžeme dôjsť k záveru, že pyramidálna energia veľmi kladne ovplyvňuje náš imunitný systém a tým blahodárne pôsobí na naše zdravie.Pyramída svojími účinkami pomáha harmonizovať a zväčšovať energiu v ľudskom organizme, liečiť, získavať vitálnu silu, zvyšovať schopnosť koncentrácie, ukľudňovať myšlienky, uvoľňova stres. V prvom rade pôsobí na rozširovanie ciev, pri bolestiach kĺbov, chrbtice, reumatizme, nachladení a pod. Vyskytujú sa už aj prípady vyliečenia rakoviny. Ak by sme to mali zhrnúť, tak pomocou tejto špeciálnej energie môžeme liečiť všetky choroby, okrem choroby mozgu (epileptické záchvaty, mozgové príhody).

Cítite sa ospalo? Ste neustále unavený? Máte depresie? - Sadnite, alebo ľahnite si do veľkej pyramídy a s prekvapením zitíte, že myšlienky sa znásobujú a po jednej hodine pobytu sa cítite svieži, napätie sa vytratilo. Po absolvovaní pobytu pod pyramídou sa človek niekoľko dní cíti svieži a aktívny. Pri výbere pyramíy pre liečebné a relaxačné účely je potrebné mať na pamäti, že čím je väčšia pyramída, tým silnejšie účinky má a tým je potrebný aj kratší pobyt pod ňou. Tu platí pravidlo - menej a častejšie.

 
 

 

Základné údaje   |   Bližšia charakteristika   |   Použitie v praxi   |   Naša ponuka